Dzień Darmowej Dostawy

DDD – czyli Dzień Darmowej Dostawy jest odpowiednikiem amerykańskiej akcji Free Shipping Day, którą zapoczątkował w 2008 roku Łukasz Knowles wraz z żoną Maisie (sam pomysł powstał już w 2007r.). W Polsce akcja jest organizowana od 2009r przez serwis eKomercyjnie.pl , który prowadzi stronę www.dziendarmowejdostawy.pl gdzie można przejrzeć firmy biorące udział w ackji, jak również zapoznać się z jej warunkami.

Motywem przewodnim tego przedsięwzięcia jest skłonienie jak największej liczby konsumentów do zrobienia zakupów za pośrednictwem internetu. DDD wypełnia lukę między Czarnym Piątkiem (BlackFridayWeekend) a Cyber Poniedziałkiem (CyberMonday), jako dodatkowy dzień dla ludzi, którzy nie lubią kupować w zatłoczonych centrach handlowych.
W tym roku Dzień Darmowej Dostawy przypada we wtorek 1 grudnia (01.12.15r.) i zapewnia klientom sklepów biorących udział w projekcie darmową dostawę niezależnie od sposobu płatności i metody dostawy, aczkolwiek sklep może wprowadzić dwa ograniczenia, które trzeba spełnić aby otrzymać darmową dostawę czyli minimalna wartość zamówienia to 20 zł brutto oraz założenie konta w sklepie sprzedawcy.
 
Aby skorzystać z Darmowej Dostawy
1. Załóż konto w Pikczersbox.pl
2. Dokonaj zamówienia na kwotę minimum 20 zł brutto
 
Dzień Darmowej Dostawy łączy się z promocją zwrotu nawet 50 zł
więcej informacji na naszym blogu:
 
Akcja dotyczy tylko terytorium POLSKI, przesyłki zagraniczne wyceniamy indywidualnie.