FAQ

Instagram, to nic innego jak aplikacja mobilna która oferuje nam możliwość robienia wyjątkowych zdjęć w nadzwyczajnie prosty sposób, a także umożliwia dzielenie się nimi w sieciach społecznościowych. 

Wykonane fotografie przy pomocy Instagramu nabierają oryginalnego, niespotykanego wyglądu dzięki filtrom, które jednym kliknięciem możemy nałożyć na wykonaną fotografię. 

Uwielbiamy w nich to, że są kwadratami i przypominają wyglądem fotografie z klasycznego Polaroida.

 

PikczersBox Group 

 

oferuje 4 formy wysyłki zamówienia:

 

1. Poczta Polska

2. Inpost Paczkomaty

3. Inpost Listy

4. Kurier DHL

InPost Paczkomaty:

Inpost Paczkomaty to nowoczesna sieć urządzeń do odbioru przesyłek w paczkomatach 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Firma Inpost Paczkomaty dostarczy do wybranego przez Ciebie paczkomatu przesyłkę już następnego dnia roboczego, uwzględniając to, że zostanie ona przez nas nadana do godziny 12:00 w dniu roboczym.

Koszt wysyłki to 8,5 zł  lub (10,5zł wyłącznie dla Insta Poduchy)

Koszt wysyłki pobraniowej (płatnej przy odbiorze) to 12 zł lub (13,5zł wyłącznie dla Insta Poduchy)

Pamiętaj o tym, że każda przesyłka otrzymuje swój identyfikator, dzięki któremu możesz śledzić aktualny status przesyłki. 

Szczegółowe informacje na temat Paczkomatów znajdziesz na www.twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/

InPost Listy:

Firma InPost dostarcza przesyłkę listową poleconą do 3 dni roboczych, pamiętaj o tym, że każda przesyłka listowa wysyłana jest jako polecona i otrzymuje swój identyfikator, dzięki któremu możesz śledzić aktualny status przesyłki. 

Status przesyłek sprawdzisz na: www.inpost.pl/pl/pomoc/znajdz-przesylke

Koszt przesyłki listowej poleconej to 4,5 zł

Poczta Polska:

Jeżeli chcesz wybrać tradycyjną formę dostawy wybierz Pocztę Polską, która dostarczy przesyłkę w ciągu 2-3 dni. Pamiętaj o tym, że każda przesyłka listowa wysyłana jest jako polecona i otrzymuje swój identyfikator, dzięki któremu możesz śledzić aktualny status przesyłki. 

Możesz wybrać także przesyłkę pocztową "Paczka" i jak deklaruje Poczta Polska, przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu trzech dni od daty nadania.

Status przesyłek sprawdzisz na www.emonitoring.poczta-polska.pl

Koszt przesyłki listowej poleconej to 6,5 zł / Przesyłki pocztowej "Paczka pocztowa" to 14 zł / Przesyłki pocztowej pobraniowej "Paczka pocztowa" to 17 zł.

Przesyłka Kurierska:

Przesyłki kurierskie wysyłamy za pośrednictwem sprawdzonych firmy kurierskiej DHL. Przesyłki dostarczane są kolejnego dnia od daty nadania.

Śledzenie przesyłki DHL na www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/

Koszt przesyłki kurierskiej to 14 zł  lub (15zł wyłącznie dla Insta Poduchy)

Przesyłki kurierskiej pobraniowej to 18 zł  lub (19zł wyłącznie dla Insta Poduchy)

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na naszym koncie i jest indywidualny dla grup produktów.

1-3 dni - Memopritny, Kwadraty, Miniprinty, Plakaty, Zakładki

2-3 dni - Obrazy Canvas, Magnesy

Dlaczego to tyle trwa?

Każdy zamówiony produkt, robi nasz zespół dla Ciebie indywidualnie, krok po kroku z największą dbałością i precyzją, aby po otrzymaniu przesyłki uśmiech sam pojawiał się na ustach. A to wszystko z miłości do momentów z życia.

 

PikczersBox Group daje Państwu możliwość płatności z góry, czyli opłacenie zamówienia za pośrednictwem szybkich płatności internetowych obsługiwanych przez firmę DotPay oraz standardowego przelewu bankowego.

Należy też pamiętać, że oferujemy również przesyłkę kurierską pobraniową (płatność przy odbiorze) oraz przesyłkę pobraniową wysyłaną za pośrednictwem poczty polskiej jako Paczka24 pobraniowa (płatność przy odbiorze).

Nie. Kupujący nie muszą rejestrować się w DotPay.

Po skompletowaniu zamówienia, wybieramy opcję "zamówienie z obowiązkiem zapłaty" oraz wskazujemy wybrany kanał płatności. Po wybraniu operatora bankowego zostaniesz przekierowany na bezpiecznie, certyfikowane strony serwisu DotPay. Po dokonaniu płatności i pomyślnej autoryzacji przez serwis DotPay, status Twojego zamówienia w sklepie zostanie zmieniony przez nasz zespół, a Ty zostaniesz o tym poinformowany mailem. Płatności Dotpay to bezpieczna, szybka i co ważne bez prowizyjna transakcja z Twojego konta lub karty kredytowej.

W serwisie DotPay można dokonać płatności kartami płatniczymi:

 - VISA

 - MasterCard

 - Maestro

 - Diners Club International

 - JCB

 - Visa Electron.

W przypadku kart Visa Electron płatność możliwa jest tylko, gdy bank czyli wystawca Twojej karty akceptuje płatność przez internet. 

 

Bezpieczne płatności Internetowe DotPay umożliwiają płatności e-przelewem z poniższych banków:

DotPay to w pełni bezpieczny system płatności internetowych. Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Dostępu nie mają też pracownicy systemu DotPay, jak i obsługa sklepu. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana oraz zostaje potwierdzana. PikczersBox Group otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu DotPay.

 

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na naszym koncie i jest indywidualny dla grup produktów.

1-3 dni - Memopritny, Kwadraty, Miniprinty, Plakaty, Zakładki

2-3 dni - Obrazy Canvas, Magnesy

Dlaczego to tyle trwa? Dlatego, że każdy zamówiony produkt, nasz zespół przygotowuje dla Ciebie indywidualnie, krok po kroku z największą dbałością i precyzją, aby po otrzymaniu przesyłki uśmiech sam pojawiał się na ustach. A to wszystko z miłości do momentów z życia.

pikczersbox

Wasze świetne realizacje z Instagrama