FAQ

Instagram, to nic innego jak aplikacja mobilna która oferuje nam możliwość robienia wyjątkowych zdjęć w nadzwyczajnie prosty sposób, a także umożliwia dzielenie się nimi w sieciach społecznościowych. 

Wykonane fotografie przy pomocy Instagramu nabierają oryginalnego, niespotykanego wyglądu dzięki filtrom, które jednym kliknięciem możemy nałożyć na wykonaną fotografię. 

Uwielbiamy w nich to, że są kwadratami i przypominają wyglądem fotografie z klasycznego Polaroida.

 

PikczersBox oferuje 3 formy wysyłki zamówienia:

1. Poczta Polska

2. Inpost Paczkomaty

3. Kurier

InPost Paczkomaty:

Inpost Paczkomaty to nowoczesna sieć urządzeń do odbioru przesyłek w paczkomatach 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Firma Inpost Paczkomaty dostarczy do wybranego przez Ciebie paczkomatu przesyłkę już następnego dnia roboczego, uwzględniając to, że zostanie ona przez nas nadana do godziny 12:00 w dniu roboczym.**

Koszt wysyłki to 12zł 
*13zł wyłącznie dla Insta Poduchy.

Koszt wysyłki pobraniowej (płatnej przy odbiorze) to 14 zł lub (15zł wyłącznie dla Insta Poduchy).

Pamiętaj o tym, że każda przesyłka otrzymuje swój identyfikator, dzięki któremu możesz śledzić aktualny status przesyłki. 

Szczegółowe informacje na temat Paczkomatów znajdziesz na www.twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/

Poczta Polska:

Jeżeli chcesz wybrać tradycyjną formę dostawy wybierz Pocztę Polską, która dostarczy przesyłkę w ciągu 2-3 dni. Pamiętaj o tym, że każda przesyłka listowa wysyłana jest jako polecona i otrzymuje swój identyfikator, dzięki któremu możesz śledzić aktualny status przesyłki. 

Możesz wybrać także przesyłkę pocztową "Paczka" i jak deklaruje Poczta Polska, przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu trzech dni od daty nadania**.

Status przesyłek sprawdzisz na www.emonitoring.poczta-polska.pl

Koszt przesyłki listowej poleconej to 7,5 zł
Przesyłki pocztowej "Paczka pocztowa" to 14 zł
Przesyłki pocztowej pobraniowej "Paczka pocztowa" to 18 zł.

Przesyłka Kurierska:

Przesyłki dostarczane są kolejnego dnia od daty nadania.**

Koszt przesyłki kurierskiej to 14 zł  lub (15zł wyłącznie dla Insta Poduchy)

Przesyłki kurierskiej pobraniowej to 18 zł  lub (19zł wyłącznie dla Insta Poduchy)

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na naszym koncie i jest indywidualny dla grup produktów.

1-3 dni - Memopritny, Kwadraty, Miniprinty, Plakaty, Zakładki

2-3 dni - Obrazy Canvas, Magnesy

4-7 dni - Poduszka

*podane okresy czasu realizacji przez Nas są liczone jako dni robocze

**podany czas dostawy to termin deklarowany przez przewoźnika, nie jest to gwarantowany czas transportu paczki

Dlaczego to tyle trwa?

Każdy zamówiony produkt, robi nasz zespół dla Ciebie indywidualnie, krok po kroku z największą dbałością i precyzją, aby po otrzymaniu przesyłki uśmiech sam pojawiał się na ustach. A to wszystko z miłości do momentów z życia.

PikczersBox Group daje Państwu możliwość płatności z góry, czyli opłacenie zamówienia za pośrednictwem szybkich płatności internetowych obsługiwanych przez firmę DotPay oraz standardowego przelewu bankowego:
Dane do przelewu
Nest Bank 
68 1870 1045 2078 1055 6216 0001
Indesigno Sp. z o.o.
Os. Sikorskiego 2h/9
44-244 Żory

Należy też pamiętać, że oferujemy również przesyłkę kurierską pobraniową (płatność przy odbiorze) oraz przesyłkę pobraniową wysyłaną za pośrednictwem poczty polskiej jako Paczka24/48 pobraniowa (płatność przy odbiorze).

Po skompletowaniu zamówienia, wybieramy opcję "zamówienie z obowiązkiem zapłaty" oraz wskazujemy wybrany kanał płatności. Po wybraniu operatora bankowego zostaniesz przekierowany na bezpiecznie, certyfikowane strony serwisu DotPay. Po dokonaniu płatności i pomyślnej autoryzacji przez serwis DotPay, status Twojego zamówienia w sklepie zostanie zmieniony przez nasz zespół, a Ty zostaniesz o tym poinformowany mailem. Płatności Dotpay to bezpieczna, szybka i co ważne bez prowizyjna transakcja z Twojego konta lub karty kredytowej.

Nie. Kupujący nie muszą rejestrować się w DotPay.

W serwisie DotPay można dokonać płatności kartami płatniczymi:

 - VISA

 - MasterCard

 - Maestro

 - Diners Club International

 - JCB

 - Visa Electron.

W przypadku kart Visa Electron płatność możliwa jest tylko, gdy bank czyli wystawca Twojej karty akceptuje płatność przez internet. 

 

Bezpieczne płatności Internetowe DotPay umożliwiają płatności e-przelewem z poniższych banków:

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

Poniżej przedstawiamy krótki opis stosowanych w serwisie zabezpieczeń:

pci_logo

Certyfikat PCI DSS Level 1

Certyfikat potwierdza, że Dotpay spełnia wszystkie wymogi programów Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International’s Account Information Security (AIS), MasterCard International’s Site Data Protection (SDP), American Express Data Security Standards (DSS) oraz Discover Card’s DISC jako Service Provider.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochroną danych osobowych. Stworzony standard PCI DSS odpowiada na zapotrzebowanie organizacji zajmujących się rozliczaniem transakcji, a także ma na uwadze potrzebę umocnienia zaufania Klientów do realizowania płatności za pomocą sieci Internet. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, wszystkie organizacje i firmy przechowujące, procesujące lub przesyłające dane posiadaczy kart płatniczych, powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Dotpay potwierdził, że odpowiada wymogom Visy, Mastercard, American Express oraz Discover.

thawte-ssl-digital-certificates

Certyfikat Thawte Web Server Certificate z EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem, dający gwarancję najwyższego standardu uwierzytelnienia tożsamości właściciela strony internetowej. Informacje przesyłane pomiędzy użytkownikiem a serwerem, nie są wykorzystane przez niepowołane osoby.

Certyfikat zabezpiecza przed próbami wyłudzeń danych i informacji, na podstawie których osoby niepowołane mogłyby dokonywać nieuprawnionych transakcji finansowych. Kupującym, dokonującym wpłat online przez Dotpay, adresy stron transakcyjnych Dotpay wyświetlą się na zielonym pasku.

 

DotPay to w pełni bezpieczny system płatności internetowych. Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Dostępu nie mają też pracownicy systemu DotPay, jak i obsługa sklepu. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana oraz zostaje potwierdzana. PikczersBox Group otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu DotPay.

 

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na naszym koncie i jest indywidualny dla grup produktów.

1-3 dni - Retropritny, Kwadraty, Miniprinty, Plakaty, Zakładki

2-3 dni - Obrazy Canvas, Magnesy

4-7dni - InstaPoducha

*dni roboczych.

Dlaczego to tyle trwa? Dlatego, że każdy zamówiony produkt, nasz zespół przygotowuje dla Ciebie indywidualnie, krok po kroku z największą dbałością i precyzją, aby po otrzymaniu przesyłki uśmiech sam pojawiał się na ustach. A to wszystko z miłości do momentów z życia.

pikczersbox

Wasze świetne realizacje z Instagrama