Sposoby płatności

Pikczersbox  oferuje Państwu cztery możliwości płatności: 

- płatność z góry, czyli opłacenie zamówienia dzięki płatnościom internetowym za pośrednictwem firmy DotPay,

- płatność standardowym przelewem bankowym,

- płatność kartą płatniczą,

- płatność za pobraniem pocztowym/kurierskim.

 

Jakimi kartami mogę dokonać płatności w serwisie DotPay?

W serwisie DotPay można dokonać płatności kartami płatniczymi:

 - VISA

 - MasterCard

 - Maestro

 - Diners Club International

 - JCB

 - Visa Electron.

W przypadku kart Visa Electron płatność możliwa tylko w przypadku gdy bank wystawca karty akceptuje zapłatę przez internet. Płatności w serwisie DotPay możesz dokonać przy użyciu kart tradycyjnych (wyżej wspomnianych - tych, którymi płacisz w sklepie) lub za pomocą kart wirtualnych (wydawanych przez banki tylko do transakcji internetowych).

 

Jakimi e-przelewami mogę płacić w serwisie DotPay?

Bezpieczne płatności internetowe DotPay umożliwiają płatności e-przelewem z poniższych banków:

Jak korzystać z Dotpay?

Po skompletowaniu zamówienia, wybieramy opcję "płatności on-line" oraz wskazujemy wybrany kanał płatności. Po wybraniu operatora bankowego zostaniesz przekierowany na bezpiecznie, certyfikowane strony serwisu DotPay. Po dokonaniu płatności i pomyślnej autoryzacji przez serwis DotPay, status Twojego zamówienia w sklepie zostanie zmieniony przez nasz zespół. Płatności Dotpay to bezpieczna, szybka i co ważne bez prowizyjna transakcja z Twojego konta lub karty kredytowej.

Czy muszę być zarejestrowanym w Dotpay, żeby móc zapłacić za zamówienie?

Nie. Kupujący nie muszą rejestrować się w DotPay.

Czy ten sposób płatności jest bezpieczny?

DotPay to w pełni bezpieczny system płatności internetowych. Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Dostępu nie mają też pracownicy systemu DotPay, jak i obsługa sklepu. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana oraz zostaje potwierdzana. PikczersBox otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu DotPay.